O chatách

Pět stejných chat se nachází v oploceném areálu o výměře 4000 m2 asi 500 m za obcí Luleč (8 km od Vyškova směrem na Brno), v krajině obklopené lesy, nedaleko dvou přírodních koupališť.

.

Vybavení chat

V přízemí dřevěné chaty je obývací pokoj s krbovými kamny, sedací soupravou, televizí a vchodem na terasu, vybavená kuchyňka s dvouplotynkovým elektrickým vařičem, vodovodem s pitnou vodou, rychlovarnou konvicí, ledničkou a mikrovlnnou troubou, samostatná koupelna s WC a sprchovým koutem.

V podkroví jsou dvě ložnice po 2 a 3 postelích.

Domácí zvíře povoleno.
Parkování v uzavřeném areálu.
Stravování ve vlastní režii návštěvníků (kuchyňky v chatkách, restaurace 500 m).

Bavte se s přáteli, kolegy či rodinou. Grilujte, sportujte, odpočívejte.

Uzavřenost nerušeného přírodního areálu a možnost obsazení jedné či naopak více chat nabízí mnoho možností zábavy a vyžití.

Nabízí se koupání, posezení s přáteli u grilu či ohně, turistika, cykloturistika, hřiště v areálu či odpočinek s knížkou v trávě.

Vybavení areálu: hřiště na volejbal, nohejbal apod., ruské kuželky, basketbalový koš, 2x stolní tenis, houpačky pro děti i dospělé, prolézačky, pískoviště, skluzavka, dětský kolotoč, 2x ohniště s posezením.

Nikdo vás nebude rušit, stejně jako nebudete rušit nikoho vy.

Tipy na výlety

.

Slavkovské bojiště

Slavkovské bojiště je z Lulče na dohled. Objevte místa, kde proběhla Bitva tří císařů proslavená drtivým vítězstvím císaře Napoleona.
Informace o bitvě u Slavkova

.

Moravský kras

Moravský kras je největší a nejlépe vyvinutou krasovou oblastí v České republice. Navštivte dno propasti Macocha v Punkevních jeskyních.
Informace o Moravském krasu

.

Dinopark a Aquapark ve Vyškově

Zabavte své děti. Nedaleký Vyškov nabízí poutavou cestu do pravěku místním Dinoparkem. Aquapark potěší atrakcemi a venkovním i krytým bazénem.
Oficiální web Dinoparku
Oficiální web aquaparku Vyškov

.